Назарбаев Университетіндегі IQanat республикалық олимпиадасы

orig_photo883055_9045960

Назарбаев Университетінде IQanat республикалық олимпиадасының ресми ашылу рәсімі өтті, оған ауыл мектептерінен тоғызыншы сыныптың 712 оқушысы қатысты. Бұл іс-шараның ұйымдастырушысы IQanat Foundation ауыл мектептерінің оқушыларын ұлттық және шетелдік жоғары оқу орындарына оқуға түсу кезінде тең дәрежеде қол жеткізуге қолдау көрсету мен ынталандыру мақсатында жүргізді. 2019 жылдан бастап IQanat бағдарламасы еліміздің 162 ауылдық ауданын, 30 000-нан астам ауыл мектептерінің оқушыларын қамтыды және олардың 712-сі финалға шықты.

9-сынып оқушылары ағылшын тілі, математика, физика пәндері және эссе жазу бойынша республикалық олимпиадаға қатысты. Бір апта бойы оқушылар үшін үйлесімді дамыған тұлғаны қалыптастыруда маңызды болып табылатын soft skills тренингтер сериясының ұйымдастырылатынын атап өту жөн. Олимпиада соңында республикалық ЖОО-да білім алу үшін жеңімпаздарға грант беріледі.

Назарбаев Университеті IQanat Foundation-мен бірге ынтымақтастықтың аясында екі жыл бойы IQanat республикалық олимпиадасын өткізуге көмек көрсетуде.